Profesjonalne podłączenie płyty indukcyjnej, kuchenki elektrycznej lub piekarnika w Poznaniu? Tylko u nas!

Przeprowadzasz się do nowego domu i okazuje się, że masz za mało gniazdek o miejsc do podłączenia urządzeń elektrycznych? To świadczy o tym, że instalacja w domu nie została dobrze zaplanowana. Z nami, M&S TECHNICA Sp. z o.o. masz gwarancję, że jeśli dostrzeżemy błędy w projekcie, to ci o nich powiemy. Podpowiemy też sposób rozmieszczenia gniazdek w domu, a zwłaszcza w kuchni, tak, abyś mógł bez problemu podłączyć wszystko, co jest ci w domu niezbędne.

Wielu producentów sprzętu AGD wymaga podłączenia do sieci elektrycznej przez uprawnionego elektryka. Choćby dlatego, aby uzyskać gwarancję na sprzęt oraz na względy bezpieczeństwa osób korzystających ze sprzętu. Innym zagrożeniem wynikającym ze złego podłączenia urządzenia do instalacji jest ryzyko wystąpienia pożaru lub uszkodzenie urządzenia.

Może jednak wygodniej i w rezultacie taniej wychodzi przerzucenie odpowiedzialności za fachowe podłączenie sprzętu AGD do sieci na profesjonalistów?

Oferujemy:

  • podłączenie płyty indukcyjnej
  • podłączenie piekarnika
  • podłączenie kuchenki elektrycznej
  • podłączenie każdego sprzętu AGD

Pamiętaj, że:

wielu producentów sprzętu AGD określa w warunkach gwarancji, że udzieli gwarancji pod warunkiem, że sprzęt zostanie przyłączony do sieci przez uprawnionego elektryka.