Najlepsza firma elektryczna w Poznaniu

 

Jesteśmy firmą rodzinną i działamy w Warszawie. Nasza firma elektryczna powstała na bazie doświadczeń zdobywanych w zawodzie elektryka od 1988 roku. Zajmujemy się kompleksowymi remontami mieszkań i biur, ale naszym głównym profilem działalności są usługi elektryczne, skierowane do osób fizycznych, firm oraz instytucji.

Jako elektryk z wieloletnim stażem, ogromnym doświadczeniem staram się, aby moja forma elektryczna spełniała Państwa oczekiwania w zakresie:

  • drobnych usług elektrycznych
  • napraw awarii elektrycznych
  • montażu i konserwacji instalacji elektrycznych
  • pomiarów instalacji elektrycznych
  • cen i terminów

Chciałbym również, aby klienci darzyli nas zaufaniem, stąd dużo rozmawiamy z klientem, wyjaśniamy dokładnie, w czym leży problem, staramy się podpowiedzieć optymalne rozwiązania. Doradzić materiały, które spełnią oczekiwania klienta. Chcę, aby mój klient doskonale wiedział, za co płaci.

Na nasze prace udzielamy gwarancji. Wystawiamy faktury VAT.

Współpracujemy z developerami, spółdzielniami mieszkaniowymi, wspólnotami osiedlowymi, z instytucjami użyteczności publicznej. Bierzemy udział w przetargach, a podpisując z nami długoterminową umowę współpracy, można liczyć na dodatkowe rabaty i upusty.

 

Nasza misja

Nasza misja to bezpieczeństwo i zadowolenie użytkowników wykonanych przez nas instalacji. Praca nad jakością usług i stałe poszerzanie własnej wiedzy i umiejętności.